LÉTO DĚTÍ - REGISTRAČNÍ PORTÁL 2019

LÉTO DĚTÍ - REGISTRAČNÍ PORTÁL 2019

AKADEMIK SPORT CENTRUM UP OLOMOUC

ORGANIZAČNÍ POKYNY K TÁBORŮM “LÉTO DĚTÍ 2019”

 

Vítáme Vás na stránkách registračního portálu příměstských táborů „LÉTA DĚTÍ 2019″.

 

Jak postupovat:

 

  1. Nejprve vytvořte „uživatelský účet“ dítěte (každé dítě zvlášť). Z důvodu legislativních změn ohledně ochrany osobních údajů (GDPR*) byly dosavadní databáze Vašich dětí smazány. Uživatelské jméno a heslo si uschovejte pro přihlašování dalších turnusů. Potvrzení registrace obdržíte na Váš kontaktní mail. Založit uživatelský účet můžete ZDE
    .
  2. Po přihlášení do portálu můžete přihlásit dítě do Vámi vybraného turnusu z NAŠÍ NABÍDKY TÁBORŮ – kliknutím na věkovou kategorii, do které patří Vaše dítě (PŘEDŠKOLÁCI 3-5 let, DĚTI 6-10 let, TEENAGEŘI 11-16 let) se Vám rozbalí seznam termínů A až J – nyní zvolte Vámi vybraný týden a následně specializaci. Dostanete se do přihlášky. Pokud nechcete změnit „osobní údaje dítěte“ a nehlásíte „jednotlivé dny nebo hlídání navíc“– můžete tyto položky přeskočit – vyplňte pouze „platební údaje“ a „souhlas se zpracováním údajů“ – klikněte na „PŘIHLÁSIT“. Na Váš e-mail obdržíte potvrzení přihlášky.
  3. Při přihlašování dalších turnusů nemusíte vyplňovat osobní údaje dítěte znovu – stačí se jen přihlásit uživatelským jménem dítěte a heslem.

 

V případě potíží s přihlášením – stačí kliknout na „Zapomenuté heslo“, kde zadáte kontaktní mail, pomocí kterého jste se letos přihlašovali. Na Vaši adresu přijde e-mail s odkazem pro změnu hesla. V tomto emailu naleznete také další uživatelská jména (pokud jste přihlašovali více dětí). Pro změnu hesla dalšího dítěte opakujte postup na registračním portále – po kliknutí na „Zapomenuté heslo“ zadejte UŽIVATELSKÉ JMÉNO DALŠÍHO DÍTĚTE. Na Vaši adresu opět přijde e-mail s odkazem pro změnu hesla.

 


VĚKOVÉ KATEGORIE TÁBORŮ


LÉTO PŘEDŠKOLÁKŮ
“MRŇOUSKOV”

(3-5 let)
.

Vyhledejte pro vás zajímavý tábor dle klíčového slova nebo věkové či časové kategorie

  • Zadejte klíčové slovo

  • Vyberte kategorii táborů

Zeptejte se nás, vložte komentář nebo informaci

Jméno
Příjmení