LÉTO DĚTÍ - REGISTRAČNÍ PORTÁL 2020

LÉTO DĚTÍ - REGISTRAČNÍ PORTÁL 2020

AKADEMIK SPORT CENTRUM

ORGANIZAČNÍ POKYNY K PRÁZDNINOVÝM PROGRAMŮM “LÉTO DĚTÍ 2020”

Vážení rodiče,
letos je „Léto dětí“ jinak (a nikdo zatím neví jak):
1. Založte uživatelský účet pro dítě (každé zvlášť)
2. Vyberte si prázdninový program
3. Vyplňte přihlášku
4. Obdržíte od nás potvrzovací mail
5. Výzva k platbě bude zveřejněna na stránkách
Věříme, že PRÁZDNINY budou „Léto dětí“!
Těšíme se na Vaše děti!

 

Vítáme Vás na stránkách registračního portálu prázdninových programů „LÉTA DĚTÍ 2020″.

 

Jak postupovat:

 

  1. Nejprve vytvořte „uživatelský účet“ dítěte (každé dítě zvlášť). Z důvodu legislativních změn ohledně ochrany osobních údajů (GDPR*) byly dosavadní databáze Vašich dětí smazány. Uživatelské jméno a heslo si uschovejte pro přihlašování dalších turnusů. Potvrzení registrace obdržíte na Váš kontaktní mail. Založit uživatelský účet můžete ZDE
    .
  2. Po přihlášení do portálu můžete přihlásit dítě do Vámi vybraného turnusu z NAŠÍ NABÍDKY PRÁZDNINOVÝCH PROGRAMŮ – kliknutím na věkovou kategorii, do které patří Vaše dítě (PŘEDŠKOLÁCI 3-5 let, DĚTI 6-10 let, TEENAGEŘI 11-16 let) se Vám rozbalí seznam termínů A až J – nyní zvolte Vámi vybraný týden a následně specializaci. Dostanete se do přihlášky. Pokud nechcete změnit „osobní údaje dítěte“ a nehlásíte „jednotlivé dny nebo hlídání navíc“– můžete tyto položky přeskočit – vyplňte pouze „platební údaje“ a „souhlas se zpracováním údajů“ – klikněte na „PŘIHLÁSIT“. Na Váš e-mail obdržíte potvrzení přihlášky.
  3. Při přihlašování dalších turnusů nemusíte vyplňovat osobní údaje dítěte znovu – stačí se jen přihlásit uživatelským jménem dítěte a heslem.

 

V případě potíží s přihlášením – stačí kliknout na „Zapomenuté heslo“, kde zadáte kontaktní mail, pomocí kterého jste se letos přihlašovali. Na Vaši adresu přijde e-mail s odkazem pro změnu hesla. V tomto emailu naleznete také další uživatelská jména (pokud jste přihlašovali více dětí). Pro změnu hesla dalšího dítěte opakujte postup na registračním portále – po kliknutí na „Zapomenuté heslo“ zadejte UŽIVATELSKÉ JMÉNO DALŠÍHO DÍTĚTE. Na Vaši adresu opět přijde e-mail s odkazem pro změnu hesla.

 


VĚKOVÉ KATEGORIE PRÁZDNINOVÝCH PROGRAMŮ


LÉTO PŘEDŠKOLÁKŮ
“MRŇOUSKOV”

(3-5 let)
.

Vyhledejte pro vás zajímavý prázdninový program dle klíčového slova nebo věkové či časové kategorie

  • Zadejte klíčové slovo

  • Vyberte kategorii prázdninových programů

Zeptejte se nás, vložte komentář nebo informaci

Jméno
Příjmení